To content (skip navigation)

Sklep Muzyczny VANAX

Centrum Muzyczne VANAX Sp.J. istnieje od 1992 r. Od lat nieprzerwanie działa w branży muzycznej w dziedzinach: realizacji imprez, handlu detalicznego, handlu hurtowego, edukacji muzycznej.

Centrum Muzyczne VANAX od 1994 r. prowadzi autoryzowaną Szkołę Muzyczną YAMAHA w Kielcach.

Uczniowie Szkoły Muzycznej YAMAHA mają blisko na zakupy, a wybór jest ogromny.

Adres sklepu: ul. Wiśniowa 19, 25–552 Kielce

Telefony: 41 344 77 16, 41 368 13 79

Internetową filią Salonu Muzycznego VANAX jest sklep online

PRODUKTYMUZYCZNE.PL to jeden z nielicznych muzycznych sklepów internetowych w Polsce posiadających aktualizowane w czasie rzeczywistym odzwierciedlenie oferowanego asortymentu w stanach magazynowych.

Towar znajdujący się w magazynach wysyłany jest w ciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia.

Zespół wyspecjalizowanych muzyków - handlowców jest do Państwa dyspozycji codziennie w godz. 10:00-18:00, w soboty w godz. 10:00 - 14:00.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.produktymuzyczne.pl